5 שיטות לבחירת חברה לפרסום באינטרנט

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה – איך להשיג 5-50 לקוחות כל חודש?
לצפייה לחץ כאן

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה 
איך להשיג 5-50 לקוחות בחודש?
לצפייה לחץ כאן

תוכן עיניינים

הגיע הזמן לקחת את העסק שלכם לרמה הבאה ולפרסם ברשתות החברתיות ולשם כך תצטרכו חברה לפרסום באינטרנט שתדע לבנות עבורכם אסטרטגיה בדיגיטל ולהוציא אותה לפועל עם קמפיין מוצלח שיעזור לכם להשיג את היעדים שלכם.

הקהל שלכם נמצא בדיגיטל, בין אם מדובר בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, טיקטוק, אינסטגרם ועוד. ההוכחה הכי טובה לכך שהפרסום בדיגיטל עובד היא שהפרסום באינטרנט עקף את הפרסום בטלוויזיה בכל הקשור להשקעה של עסקים.

עכשיו כשאתם מבינים את החשיבות של נוכחות של העסק שלכם בדיגיטל יש שאלות חשובות שאתם צריכים לענות עליהם לפני שתתחילו לפרסם כמו: איך לבחור חברה לפרסום בדיגיטל, מה היתרונות והחסרונות של בחירת משרד שיווק בדיגיטל, איזה שירותים נוספים מציעה סוכנות פרסום בדיגיטל ועוד.

איך לבחור חברה לפרסום באינטרנט?

ניסיון מוכח

בדקו שיש לחברה שאתם רוצים לעבוד איתה ניסיון מוכח בכל הקשור לפרסום בדיגיטל. אתם רוצים לבדוק כמה שנים הם עובדים, עם איזה לקוחות, מה התוצאות שהשיגו להם.

בקשו המלצות

אתם רוצים לדבר עם לקוחות של החברה ולשאול: האם הם עדיין עובדים יחד? כמה זמן הם עובדים יחד? למה בחרו לעבוד איתם? מה היתרונות והחסרונות שלהם? איך השירות שלהם? כל פרט אחר שירצו להוסיף.

עמידה ביעדים

לפני שיוצאים לקמפיין צריך להגדיר יעדים מדויקים. כמה לקוחות תרצו להשיג כל חודש? מה עלות רכישת לקוח שתוכלו לעמוד בא? מה יחס ההמרה, כמות הלידים ועלות הליד שתצטרכו להשיג לשם כך. רק אחרי שהבנתם את הדברים האלה ויש הסכמה מצד הסוכנות שהיעדים מקובלים עליה תוכלו לצאת לדרך.

בדקו את העבודות שלהם

חשוב שתכנסו לאתר שלהם ותראו דפים של לקוחות. תבדקו את המסרים השיווקיים, התמונות, הסרטונים וכל דבר נוסף שיעזור לכם להתרשם ולהבין אם אתם מתחברים לעבודות שלהם.

זמינות

כדי להבין מה באמת רמת הזמינות והשירות שצפויה לכם תשאירו פנייה באתר של החברה ובדקו תוך כמה זמן חוזרים אליכם. זה הסימן הראשון שיעיד על העבודה שמצפה לכם עם אותה חברה לפרסום באינטרנט. בנוסף אתם רוצים לדעת מהם שעות העבודה שלהם, כיצד ניתן ליצור איתם קשר, מה קורה במצבים מיוחדים.

צוות

בדקו איזה צוות יש להם. אתם רוצים לדעת שלמשרד הפרסום באינטרנט שתעבדו איתו יש צוות רחב ולא הכל מתבסס על עובד אחד שעושה את הדברים. בנוסף לעומס שיכול להיות מוטל על העובד ויפגע בשירות שתקבלו חשוב להבין שאדם אחד לא באמת יכול לעשות את הדברים ברמה הגבוהה ביותר.

כאשר יש צוות רחב שמביא מהידע והניסיון שלו הכל יהיה ברמה גבוהה הרבה יותר החל מדפי הנחיתה, הטקסטים והתוצאות של הקמפיינים.

הבנה בעסקים

זה אולי נראה לכם שאתם צריכים שאותה חברה לשיווק בדיגיטל תדע להביא לכם לידים, אבל כדי לעזור לכם להצליח דרושה חברה שיודעת לבנות אסטרטגיה רחבה יותר, להתחבר לאנשי המכירות ולדעת לאבחן מה בדיוק לא עובד כדי לשפר אותו.

אתם רוצים שותף לדרך שיעזור לכם להשיג את היעדים שלכם ולא יהיה רובוט שמספק לידים שלא באמת עוזרים לכם.

בדקו מי יטפל לכם בקמפיינים

בסופו של דבר תעבדו מול קמפיינר שיהיה אחראי על תקציב הפרסום ויצטרך להשיג לכם את התוצאות שאתם רוצים. בדקו מראש מה הידע של אותו קמפיינר, כמה שנים הוא בתחום, איזה תקציבים ניהל, עם איזה עסקים עבד ומה התוצאות שהשיג להם.

חשוב להבין שאתם מתחברים אליו כי תצטרכו להיות איתו בקשר יומיומי לפחות בתחילת הדרך.

מה היתרונות והחסרונות של חברה לפרסום באינטרנט?

היתרונות

זרוע שיווקית בעסק שלכם

כשעובדים עם חברת פרסום בדיגיטל יש לכם למעשה זרוע שיווקית שמטפלת בצרכים של העסק שלכם ועוזרת לכם להשיג לקוחות בלי שתצטרכו להחזיק צוות שלם בעלויות גבוהות.

אינטרסים משותפים

ההצלחה של החברה שתבחרו לעבוד איתה נגזרת מהתוצאות שיספקו לכם ולכן הם יעשו כל מאמץ על מנת להשיג את התוצאות. הם יודעים שכדי לרכוש לקוח דרושות עלויות גבוהות והתחרות מאוד קשה בתחום הזה ולכן מן הסתם הם יעשו כל מה שהם יכולים כדי שלא תעזבו.

חיה ונושמת את עולם הדיגיטל

השינויים שמתרחשים בדיגיטל הם בלתי פוסקים, צריך לחיות את התחום ברמה היומית כדי להצליח ולא לעשות טעויות שיפגעו בעסק שלכם. מן הסתם שאין לכם את היכולות להבין ולהתעדכן ולשם כך אתם צריכים חברת דיגיטל שתעשה את הדברים עבורכם.

מגוון פתרונות

חברת פרסום בדיגיטל תדע לתת לכם בד״כ שירותים ופתרונות נוספים מלבד קמפיינים ממונים כמו, בניית אתר, מיתוג, סרטוני וידאו וכל מה שקשור לשיווק דיגיטל.

חסרונות

חברות שונות לפרסום בדיגיטל עובדים במודלים שונים, אך מרביתם עובדות במחירים זולים ומעמיסים הרבה מאוד לקוחות על קמפיינר שלא באמת מצליח להעניק טיפול הולם כדי להשיג הצלחה אמיתית בקמפיינים.

כמו כל דבר בחיים אל תתפתו למחירים זולים, כי מה שזול בסופו יעלה לכם ביוקר עם תוצאות לא טובות שישרפו לכם זמן וכסף.

בשל העובדה שיש המון לחץ על אותו קמפיינר ומרבית החברות עובדות בשיטה של מפעל הם בחודש הראשון יעשו מה שהם יכולים כדי להוכיח לכם שהם טובים ולאחר מכן הרמה תדעך. בנוסף חוץ מלספק לכם לידים הם לא באמת יוכלו להתייחס לדברים אחרים ולבנות אסטרטגיה שלמה.

אם אתם חושבים לטווח ארוך ויש לכם תקציב גבוה תעבדו עם משרדי בוטיק שיש יחס אישי וכמות לקוחות מוגבלת על כל קמפיינר.

איזה שירותים נוספים מציעה חברה לפרסום באינטרנט?

בניית אתרים

אתר הוא הנכס הראשון שלכם באינטרנט וצריך להיות ברמה הגבוהה ביותר כך שמי שמבקר יגבש רושם ראשון חיובי עליכם ועל העסק שלכם. חברת מקצועית תדע לבנות עבורכם אתר כזה או שהיא משותפת פעולה עם חברה לבניית אתרים.

קידום אורגני

אחרי שיש לכם אתר אתם רוצים לקדם אותו בגוגל. חברה לפרסום בדיגיטל תציע בחלק מהמקרים שירותי קידום אתרים כך שתתקדמו במילות מפתח מרכזיות לראש תוצאות החיפוש ותקבלו פניות של לקוחות רלוונטיים.

לדוגמא, אם מדובר בעסק של עו״ד פלילי הוא ירצה לקדם אותו בביטויים כמו עו״ד פלילי במרכז, עו״ד פלילי מומלץ ועוד. הקידום מתבצע באמצעות יצירת כתבות סביב מילות המפתח הללו וקישורים נכנסים מאתרים רלוונטיים אחרים באותו תחום.

מדובר בתהליך ארוך שדורש המון השקעה אבל בסופו של דבר מביא פניות מאוד איכותיות לאתר. משם צריך להשתמש בכל אמצעי אפשרי כמו פופ אפ, טפסים, כפתורי חיוג ועוד כדי להניע את הגולש ליצור איתכם קשר.

מיתוג

כל מה שקשור בנראות שלכם ברשת החל מצבעים, לוגו, אלמנטים גרפיים, באנרים וקאברים. חשוב שהכל יהיה באותה שפה וייצג את העסק שלכם ברמה הגבוהה ביותר. המיתוג הוא יוצר את הערך שבו אתם נתפסים בעיניי מי שנכנסים לאתר ולדפים שלכם. מיתוג יוקרתי אוטומטית יגרום להם להבין שהשירות שלכם יקר יותר.

סרטונים שיווקיים

חלק בלתי נפרד מהצלחה של קמפיין בדיגיטל הם סרטונים שיווקיים. חברות לפרסום בדיגיטל מבינות את החשיבות של סרטונים וחלקן מחזיקות צלמים ועורכי וידאו על מנת ליצור סרטונים שישרתו אותם ויעזרו להם להצליח בקמפיין.

טל קורן

יועץ שיווק ובעלים של סוכנות פרמיום לנותני שירות, יועצים, מאמנים, קורסים ומוצרי מידע. ב-4 השנים האחרונות ליווה טל מאות עסקים ועזר להם להכפיל את ההכנסות פי 2, 3 ואפילו ב – 10X.

לאן לשלוח את המדריך?