חברת פרסום באינטרנט שתביא לך יותר לקוחות

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה – איך להשיג 5-50 לקוחות כל חודש?
לצפייה לחץ כאן

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה 
איך להשיג 5-50 לקוחות בחודש?
לצפייה לחץ כאן

תוכן עיניינים

בשנים האחרונות קמו בישראל אלפי עסקים אשר מציעים שירות של שיווק ופרסום באינטרנט. רובם הם עסקים של איש אחד, פרילנסר אשר מבצע מספר תפקידים וישנם כ-200 חברות אשר יש להם צוות אשר כל אחד מהם מטפל באספקט אחר של התהליך.

מי צריך חברת פרסום באינטרנט?

כל עסק שרוצה להשיג פניות של לקוחות פוטנציאלים באופן שוטף צריך להיעזר בשירותיה של חברת שיווק באינטרנט.

מה עושה חברת פרסום באינטרנט?

לחברת שיווק בדיגיטל יש את כל היכולות ליצור קמפיין פרסום שישיג את היעדים שלך. חברת כזאת תדע לשאול את השאלות הנכונות, לבנות את האסטרטגיה, לכתוב את הטקסטים ולבנות את המשפך השיווקי.

בנוסף חברת פרסום בדיגיטל תבחר את הפלטפורמה הכי טובה לפרסום העסק שלך. היא תעקוב אחרי תוצאות הקמפיין ברמה היומית, תזהה מה שלא עובד ותבחן דברים חדשים במקום.

המטרה שלה היא להשיג תוצאות כמה שיותר טובות באותו תקציב פרסום. הן מבחינת כמות הלידים וכמובן מבחינת האיכות שלהם.

עבור מי עובדת חברת פרסום באינטרנט?

האינטרס של חברת שיווק אינטרנטית הוא אך ורק הצלחת הלקוחות שלה. היא למעשה עוזרת ללקוחות שלה להשיג עוד לקוחות. במידה והיא לא תצליח לעשות זאת אותו עסק יפסיק לעבוד איתה והיא תאבד לקוח, דבר שהיא לא רוצה שיקרה.

האם אפשר להסתדר בלי חברת פרסום באינטרנט?

עסק שנעזר בחברת דיגיטל יכול לחסוך זמן יקר ערך. זה אומר שבמקום שאתה והצוות שלך תנסו ללמוד ולאחר מכן להקים קמפיין, תחסכו את כל הזמן וההתעסקות ותתמקדו במה שאתם טובים בו. מה גם שחברה כזו צברה קשרים וידע שמקלים מאוד על התהליך.

מה החסרונות של עבודה עם חברת פרסום באינטרנט?

החיסרון המרכזי בעבודה עם רוב חברות השיווק בדיגיטל היא שאתם משקיעים כסף ולא מקבלים שום התחייבות לתוצאות. כלומר הסיכון עליכם. הסיבה לכך שחברות כאלו לא מתחייבות היא כי אין להם שליטה על כל המשתנים אשר דרושים כדי שקמפיין פרסום יצליח.

התלות בפלטפורמות כמו פייסבוק וגוגל בשביל להשיג לקוחות הוא לא משהו שניתן לדעת מראש מה יקרה. בגדול הן עושות ניסוי ותהייה, שמבוסס על סמך ניסיון שצברו.

כמה עולה לעבוד עם סוכנות פרסום באינטרנט?

טווח המחירים משתנה ונע בין 1500 – 8000 ש״ח לחודש עבור קמפיין בפלטפורמה אחת. אין חוקים או מחירון בתחום הזה וכל משרד דיגיטל יציע מחיר בהתאם להבנתו. קחו בחשבון שברוב המקרים מחירים נמוכים ישיגו לכם תוצאות נמוכות.

כל פרילנסר או משרד דיגיטל לא באמת יוכל לתת את הזמן הנדרש כדי לעבוד על הקמפיין שלכם בעלות של 1500 ש״ח בחודש. צריך להבין שקמפיין זה לא שגר ושכח, דרוש מעקב יומי, הבנה של התוצאות ושיפור.

איך לבחור חברה לפרסום באינטרנט?

  • בדוק מה גודל החברה

עסק של איש אחד מוגבל ביכולת שלו לעשות הכל, החל משיווק עבור עצמו, מכירות, להקים קמפיינים ולעקוב אחר התוצאות. לכן בד״כ המחיר הזול בא בד״כ על חשבון תוצאות.

בנוסף איש אחד לא באמת יוכל להיות זמין עבורך, אין לו מי שיגבה אותו בשעת הצורך.

אתה צריך לשאול את עצמך האם זה משהו שאתה מוכן לקחת בחשבון?

  • נסה להבין האם הם ניהלו קמפיינים בתחום שלך

היכרות וניסיון עם התחום הספציפי שלך תחסוך לאותה חברת דיגיטל זמן למידה ובד״כ התוצאות יהיה יותר טובות.

  • בקש המלצות

המלצות הן ההוכחה הטובה ביותר שיש לחברה לקוחות מרוצים. בקשו לדבר עם אותם לקוחות ונסו להבין מה בדיוק עשתה החברה עבורם, איזה תוצאות היא השיגה, האם הם עדיין עובדים יחד, מה החסרונות של החברה ומה היתרונות.

מה לשאול חברת פרסום באינטרנט לפני שסוגרים הסכם איתה?

האם הם עובדים מחשבון שלהם או חשבון שלכם

אתם חייבים לוודא שאותה חברת דיגיטל פועלת מחשבון מודעות שלכם, רק כך תוכלו לוודא באמת כמה כסף יוצא עבור הקמפיין. חברה שלא מסכימה לעבוד מחשבון שלכם, פשוט אל תעבדו איתה.

מי ינהל עבורכם את הקמפיין

בסופו של דבר מי שמכר לכם הוא בד״כ לא זה שינהל את הקמפיין כאשר מדובר בעבודה מול חברה. אתם צריכים לוודא מראש מי ינהל לכם את הקמפיין, מה הניסיון שלו, האם הוא עבד עם התחום שלכם.

בנוסף חשוב לנסות להכיר אותו ולהבין שאתם מתחברים אליו. אתם תצטרכו להיות איתו בקשר שוטף כמי שאחראי על תקציב הפרסום שלכם.

מה רמת הזמינות של החברה

מה קורה במידה וגיליתם שנפל הדף נחיתה והמודעות שלכם מוציאות כרגע כסף סתם, האם יש מי שיהיה זמין עבורכם וידע לתת מענה גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות? איך ניתן לתקשר עם החברה ביום יום? האם רק במיילים האם זמינים טלפונית?

אלו דברים שחשוב להבין מראש ולהחליט האם זו צורת עבודה שמקובלת עליכם.

האם יש התחייבות

רוב חברות הפרסום לא יבקשו שום התחייבות, עבורנו זה לא ממש רציני. לקוח שמחפש לעשות ניסיון של חודש ואין לו את הכסף או הסבלנות למינימום של 3 חודשים, עדיף שלא יתחיל קמפיין בכלל. צריך לתת לדברים לעבוד, לעקוב אחרי הביצועים של הסוכנות אבל מצד שני לא ליצור לחץ מיותר.

האם החברה היא רק ספק לידים

יש הרבה חברות שיכולות לייצר לידים, אבל זה לא העניין. חשוב להבין מה איכות הלידים שחברת הפרסום באינטרנט תעזור לכם להשיג. מה התהליך שעובר הליד.

לדוגמא ליד שיגיע מטופס לידים של פייסבוק יהיה פחות איכותי, לעומת זאת ליד שהגיע מדף נחיתה וענה על שאלון יהיה הרבה יותר איכותי.

אתם רוצים לדעת שהחברה מחוברת למספרים של העסק ותיהיה בקשר עם מחלקת המכירות של העסק כדי להשיג בסופו של דבר את היעדים ולא רק תשלח לידים ותפיל עליכם את האחריות.

מה לצפות מחברת פרסום באינטרנט?

שתעזור לכם להשיג את יעדי הצמיחה של העסק. זאת המטרה המרכזית לשמה אתם צריכים להיעזר בחברת שיווק בדיגיטל וזה גם התפקיד המרכזי שלה. ברגע שהצבתם יעדים ברורים ומוסכמים על שני הצדדים התפקיד שלה הוא לעזור לכם להשיג אותם, אין שום אופציה אחרת.

במידה ואתם לא משיגים את היעדים ולא רואים שום נכונות לשיפור, יצירתיות או פתרונות שמביאה החברה כדי להתקרב ואף לעבור את אותם יעדים, אין שום סיבה להמשיך ולעבוד עם אותה חברה. 

אילו שירותים מציעה חברה לפרסום באינטרנט?

השירותים אותם מציעה חברת פרסום אינטרנטית הם:

ניהול קמפיינים בדיגיטל. בין אם מדובר בפייסבוק, גוגל, טאבולה, אוטבריין, יוטיוב, לינקדין. היא צריכה לשלוט בכל הפלטפורמות, להתאים את הפלטפורמה הכי טובה עבורכם ולהשיג תוצאות.

בניית דפי נחיתה

דף נחיתה שבנוי בצורה איכותית יכול להביא לכם פניות ממוקדות מאוד של אנשים שכבר רוצים להתקדם בתהליך. לכל דף נחיתה יש מרכיבים שחובה להקפיד עליהם כדי שיניע אנשים לעשות את הפעולה שאתם רוצים. תפקידה של חברת דיגיטל הוא ליצור דף כזה שישיג כמה שיותר המרות.

בניית אתרים

כל עסק שמפרסם באינטרנט צריך שתיהיה לו נוכחות דיגיטלית של אתר. לקוח פוטנציאלי שראה מודעה שלך והגיע לדף נחיתה בד״כ יבדוק פרטים נוספים על העסק כשיכנס לאתר שלך. אתה חייב שיהיה לך אתר מקצועי שמכיל מספר קטגוריות בהם: דף בית, אודות, לקוחות, בלוג וצור קשר. חברת פרסום באינטרנט תציע גם שירות של בניית אתר.

טל קורן

יועץ שיווק ובעלים של סוכנות פרמיום לנותני שירות, יועצים, מאמנים, קורסים ומוצרי מידע. ב-4 השנים האחרונות ליווה טל מאות עסקים ועזר להם להכפיל את ההכנסות פי 2, 3 ואפילו ב – 10X.

לאן לשלוח את המדריך?