3 שיטות לבחירת חברת פרסום בגוגל שתביא לך לקוחות

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה – איך להשיג 5-50 לקוחות כל חודש?
לצפייה לחץ כאן

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה 
איך להשיג 5-50 לקוחות בחודש?
לצפייה לחץ כאן

תוכן עיניינים

מחצית מהאנשים שמקליקים על המודעות הממומנות שלך בגוגל ימירו באחוזים גבוהים יותר מאלו שהגיעו מקידום אורגני.

מדובר בנתון די מפתיע בהתחשב בכך שבמחשבים רבים מותקנים חוסמי מודעות ושאנשים יודעים כבר להבחין בין מודעות ממומנות לתוצאה אורגנית.

שבעים ואחד אחוז ממודעות הפרסום שמבוססות על חיפוש מגיעות מגוגל עם הוצאה שנתית של מפרסמים מכל העולם בסכום של שבעים מיליארד דולר. מפרסמים לא היו יכולים להוציא כל כך הרבה כסף אם זה לא היה עובד.

מה שקשה לעסקים שרוצים לפרסם בגוגל הוא לבחור חברת פרסום בגוגל. לפני שנכנס לבחירת חברה, נסביר איך עובד הפרסום בגוגל.

מה זה פרסום ממומן בגוגל?

פיי.פר.קליק היא צורה של פרסום באמצעות מודעה כשגולש מחפש משהו בגוגל. ככה זה נראה.

המפרסם משלם כסף כל פעם שמישהו מקליק על המודעה שלהם.

כשעושים פרסום בגוגל כמו שצריך, אפשר להביא בצורה מהירה לקוחות פוטנצייאלים לדף או לאתר שלך. כשחברת פרסום מקצועית מנהלת קמפיין בגוגל, היא תדע להביא לקוחות סופר מדויקים מהקמפיין. כלומר אנשים שבסבירות גבוהה ישאירו פרטים או ירכשו את המוצר שלך.

צריך לזכור שניתן לעשות פרסום באינטרנט בהרבה מאוד פלטפורמות כמו: פייסבוק, אינסטגרם, טאבולה, יוטיוב, טיקטוק, לינקדין ועוד. צריך לזכור שגוגל היא הפלטפורמה המובילה לפרסום ממומן ולא סתם.

כל יום מבוצעים בגוגל 5 מיליארד חיפושים. אנשים מכל העולם מחפשים תשובות במנוע החיפוש הגדול בעולם. אותם גולשים מחפשים פתרונות לצורך המיידי שלהם. לא משנה אם התשובה היא מודעה או לא.

ההבדל הגדול בין גוגל לפייסבוק הוא, שבעוד שבגוגל הגולש מחפש תשובה, בפייסבוק הפרסום מוצג לו בלי שבכלל הוא מודע לכך שהוא צריך את המוצר או השירות.

רמת הבשלות של אותו לקוח פוטנציאלי הרבה יותר גבוהה בגוגל מאשר בכל פלטפורמה אחרת. וזאת הסיבה מס׳1 שבגללה הפרסום הממומן שלך חייב להתבצע קודם כל בגוגל.

מה האפשרויות שעומדות בפני מה שרוצה לפרסם בגוגל?

כמו כל פלטפורמות הפרסום כדי להתמקצע בגוגל חייבים לעשות את זה במשרה מלאה. לדעת איך לבנות אסטרטגיה, לנהל ולעשות אופטימזציה, זה לא משהו שאפשר לעשות על הדרך ולצפות לתוצאות.

וזאת הסיבה שבגללה אתה צריך חברת פרסום בגוגל שזאת המומחיות שלה. אם אתה מתלבט בין להביא קמפיינר משלך שיעבוד בעסק לבין לעבוד עם סוכנות פרסום שמתמחה בגוגל, זה מה שאתה צריך לדעת לפני.

כשמדובר בקמפיינר שלך, הוא עובד רק עבור העסק שלך ולא עבור עסקים נוספים כמו בחברת דיגיטל. בד״כ כשמביאים מישהו כזה חשוב שידע לא רק גוגל אלא יטפל בכל השיווק בדיגיטל של העסק שלך כמו מיילים, קידום אורגני, פרסום בגוגל.

כשמגייסים מומחה לשיווק בדיגיטל שיעבוד בעסק המחשבה היא כמובן שהוא ילמד כל מה שצריך על העסק. בסופו של דבר הוא חבר צוות בעסק שיהיה חייב להכיר את הדברים בשביל לבנות וליישם פעילות שיווקית מוצלחת.

החיסרון כשמגייסים איש שיווק לעסק הוא שבד״כ אדם אחד לא יכול לשלוט בכל הדברים השונים שקשורים לשיווק בדיגיטל וגם להיות טוב בהם. כל תחום בשיווק בדיגיטל הוא עולם בפני עצמו שדורש התמחות ולמידה כדי להישאר מעודכנים עם השינויים והאסטרטגיות האחרונות.

במידה ואתה מחזיק איש שיווק משלך קח בחשבון שתצטרך להשקיע כסף גם בקורסים והכשרות עבורו כדי שיוכל להצליח. בנוסף צריך לזכור כשאתה מחזיק קמפיינר משלך בעסק אתה מחיוב לתנאים ושכר. זאת הסיבה שברוב המקרים עסקים יעדיפו להוציא את השיווק החוצה לסוכנויות פרסום באינטרנט שזה תחום ההתמחות שלהן.

איך לבחור חברת פרסום בגוגל?

יכולות מוכחות

אתם רוצים לוודא שלסוכנות פרסום שתעבדו איתה יש יכולות מוכחות בכל הקשור לניהול קמפיינים בגוגל. בקשו מהם לראות קייס סטאדיס של לקוחות. מידע על תוצאות לפי תחומים וכל מה שיגרום לכם להבין שמדובר בחברת דיגיטל רצינית שתוכל לעזור לכם להשיג תוצאות מפרסום ממומן בגוגל.

שיטת עבודה מוגדרת

תהליך עבודה מוגדר זה מה שעושה את ההבדל בין סוכנויות פרסום בינוניות למעולות בכל מה שקשור לפרסום בגוגל. לחברות פרסום וותיקות יש שיטת עבודה מוגדרת, הם לא מנחשים או שולפים מהמותן וכך הם עושים אופטימזציה ברמה הגבוהה ביותר לקמפיינים שלכם. אתם צריכים לבדוק איתם:

איך ומתי הם:

מוסיפים מילות מפתח?
יוצרים מודעות חדשות?
משנים אסטרטגיה לקבוצות שונות?
איזה בדיקות הם מריצים?
ואיך הם עוקבים אחרי ביצועים?

שקיפות

פרסום בגוגל מצריך שקיפות מול הלקוח. אתם רוצים לקבל את כל הנתונים מסוכנות הפרסום בגוגל שתעבדו איתה. מה תקציב הפרסום? כמה חשיפות היו למודעות וכמה  הקליקו עליהן? אתם רוצים שתיהיה לכם גישה לכל הדוחות ולקבל מהסוכנות דיווח ברמה השבועית.

תוצאות

בסופו של דבר מה שמעניין הוא השורה התחתונה. אני מדבר על חברת פרסום בגוגל שתעזור לעסק שלכם לצמוח. הרבה סוכנויות פרסום מתמקדות בחשיפות וקליקים. אתם רוצים לעבוד עם משרד דיגיטל שיעזור לכם להשיגים לידים.

זה אומר שאותה חברת דיגיטל צריכה להתמחות בכתיבת מודעות, שיפור התזמון שלהם, טרגוטים ומיקומים.שיפור יחס המרה של הקופי, דף הנחיתה וההצעה. שימוש באנליטיקס ודוחות למעקב ביצועים של מילות מפתח, קבוצות מודעות ודפי נחיתה בדיקות איי.בי כדי להבין מה עובד יותר טוב.

איך לעבוד עם חברת פרסום בגוגל?

אלו הדברים הכי חשובים שצריך לקחת בחשבון כשעובדים עם משרד פרסום בגוגל. לא מדובר בדברים מורכבים מדי אבל הם ידרשו מאמץ מצידך.

לבטוח בסוכנות

חברת השיווק בגוגל שבחרת בה צריכה את האמון שלך. אם אתה דואג שהם יעלו מסרים לא מדויקים אתה חייב לוודא איתם ששום דבר לא עולה בלי אישור שלך. ברגע שתתחילו לעבוד ותראה שהם מבינים את השפה והעסק שלך תוכל לשחרר ולתת להם להעלות מודעות לבד.

להציב מטרות מדידות

אתם רוצים מדדים מספריים מדויקים. אם אתם רוצים לידים תציבו ציפיות ריאליות למספר הלידים והלקוחות שאתם רוצים. אם אתם יודעים מה יחס ההמרה שלכם על סמך ניסיון קודם, אתם חייבים לשקף את זה לסוכנות.

מחויבות לשיפור

אם הדף שלך לא מספיק טוב, הפרסום הממומן ישרוף לך כסף. סוכנות פרסום בגוגל רצינית תיהיה מחויבת לעשות אופטימזציה של הדפים ברמת הכותרות, כפתורים ועוד.

הצעות גמישות

אתם רוצים סוכנות שתדע ליצור הצעות חזקות ורעיונות שיעבדו וימשכו את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנצייאלים, שתחדש ולא תתבסס כל הזמן על הקיים.

שותפה לדרך

בסופו של דבר אתם מחפשים משרד פרסום שיהיה שותף לדרך שלכם. שלא רק ידע לספק לידים אלא יבין באמת את המספרים של העסק, ידע לבנות אסטרטגיה ארוכת טווח ויעשה כל מה שהוא יכול כדי שתצליחו.

אתם רוצים לראות שאתם מתחברים לאנשים ברמה האישית, נהנים לעבוד איתם ושהכל זורם בצורה הכי טובה שיש. בסופו של דבר עסקים בנויים על מערכות יחסים וקשרים אישיים.

טל קורן

יועץ שיווק ובעלים של סוכנות פרמיום לנותני שירות, יועצים, מאמנים, קורסים ומוצרי מידע. ב-4 השנים האחרונות ליווה טל מאות עסקים ועזר להם להכפיל את ההכנסות פי 2, 3 ואפילו ב – 10X.

לאן לשלוח את המדריך?