איך לבחור חברת פרסום דיגיטלי שתביא לך לקוחות?

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה – איך להשיג 5-50 לקוחות כל חודש?
לצפייה לחץ כאן

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה 
איך להשיג 5-50 לקוחות בחודש?
לצפייה לחץ כאן

תוכן עיניינים

הרשתות החברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. על פי מחקר שנערך לאחרונה אנחנו מבלים 5 שעות ביום בממוצע ברשתות החברתיות.

אם עד לפני מספר שנים אמצעי הפרסום המרכזיים: היו הטלוויזיה, העיתונים והרדיו, היום המצב שונה לחלוטין. בשנת 2017 עקף לראשונה תקצב הפרסום שמושקע באינטרנט את זה שבטלוויזיה.

בעלי עסקים הבינו כי הדרך הטובה ביותר להגיע לקהל שלהם היא לפרסם במקום שהוא נמצא הכי הרבה וצורך תוכן, וזה כמובן ברשתות החברתיות. פרסום באינטרנט דורש ידע וניסיון ולכן כדאי להעזר בחברת פרסום דיגיטלי שתעשה עבורכם את העבודה ותעזור לכם להשיג את היעדים.

אלו 3 הדברים הכי חשובים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים חברת פרסום דיגיטלי

1. תגדירו יעדים

אם אתם לא יודעים מה אתם רוצים שחברת פרסום באינטרנט תעזור לכם להשיג הם בוודאי לא יוכלו לעשות זאת עבורכם.

כשאנחנו מדברים על הגדרת יעדים הכוונה היא ליעדים כמותיים ולא רעיון כללי כמו אני רוצה עוד לקוחות.

אם החלטתם שמטרת הקמפיין היא להשיג לידים של אנשים שמתעניינים בשירות שלכם, אתם צריכים להגיד למשרד הפרסום הדיגיטלי שלכם, כמה לידים אתם רוצים להשיג ותוך כמה זמן. בהתאם למה שתגדירו תוכל חברת השיווק שלכם לתת צפי תקציבי והאם היעד שהצבתם אפשרי מבחינתם.

2. תעשו מחקר מקיף

אחרי שהרצתם חיפוש בגוגל ומצאתם כמה שמות של חברות פרסום בדיגיטל, תעשו עליהם מחקר מקיף עוד לפני שאתם מדברים בטלפון:

מי הלקוחות שלהם?
באיזה תחומים עבדו עד היום?
חפשו לראות המלצות / ביקורות
איפה הם נמצאים?
מי הצוות שפועל בחברה?
תתרשמו מעבודות שלהם?
תשאירו להם פנייה ותבדקו תוך כמה זמן הם חוזרים אליכם?

3. שאלות שאתם צריכים לשאול חברת פרסום דיגיטלי לפני שחותמים על הסכם

מי יטפל בכם באופן שוטף והאם אפשר להכיר אותו לפני? (חשוב לראות שאתם מתחברים אליו)

האם הם מפרסמים באמצעות כרטיס אשראי שלכם בחשבון שלכם? (אתם לא רוצים בשום פנים ואופן שיפסרמו דרכם כי אז לא באמת תוכלו לדעת כמה הושקע בפרסום)

האם יש לכם התחייבות כלשהי ומה קורה במידה והם לא מצליחים להשיג תוצאות?

הפלטפורמות שניתן לפרסם בהן הן מגוונות מאוד וכל אחת בנויה באופן אחר ומיועדת לקהל שונה. כחברת שיווק באינטרנט החלטנו לעשות לכם סדר ולהציג את האפשרויות שעומדות בפניכם:

בפייסבוק או בשמה החדש מטא עומדים לרשותכם סוגים שונים של קמפיינים:

קמפיין תנועה – שמטרתו להזרים תנועה לאתר שלכם.

קמפיין לידים- מטרתו להזרים לידים באמצעות טופס לידים.

קמפיין הודעות – מסנג׳ר / ווטסאפ – קבלת הודעות.

קמפיין המרות – פניות של אנשים שמתעניינים במוצר או בשירות שלך.

קמפיין רכישות – מדובר בקמפיין של אתרי איקומרס.

חברת פרסום דיגיטלי תדע לנצל את סוגי הקמפיינים והיכולות המדהימות שיש לפייסבוק כדי להשיג את המטרות שלכם.

הפרסום בפייסבוק הוא פרסום בדחיפה, כלומר המודעות מוצגות לקהל בלי שהוא ביקש לראות אותם. החוכמה הגדולה היא לדעת איך לגרום לאנשים לעצור על המודעה שלכם, לגרום להם להמשיך לקרוא ולהניע אותם לפעולה.

בנוסף משרד פרסום בדיגיטל שמתמחה בפרסום בפייסבוק מכיר את כל היכולות המטורפות וידע לנצל את הטירגוט ולהגיע לקהל מדויק.

פרסום בגוגל מורכב מרשת החיפוש ובאנרים.

הפרסום מתבסס על חיפוש של אנשים כאשר החברות מתחרות ביניהם על ביטויים. מי שישקיע תקציב גבוה יותר יש לו סיכוי גדול יותר לנצח את המתחרים. ניקח לדוגמא משרד פרסום דיגיטלי.

הוא יכול להתחרות במגוון רחב של ביטויים ולנסות לקדם את עצמו כמו: חברה לשיווק באינטרנט, משרד שיווק בדיגיטל, חברות פרסום אינטרנטית ועוד…

התוצאות הראשונות שנראה כשנחפש בגוגל בד״כ יהיו מודעות של חברת פרסום בדיגיטל עבור עסק שהיא מנהלת לו את הקמפיין. כדי להימנע מהתחרות הקשה בביטויים המרכזיים שכולם משקיעים בהם הרבה כסף יש ״זנבות ארוכים״ שהעלות לקליק בהם תיהיה יותר נמוכה, לדוגמא חברת פרסום באינטרנט בצפון.

בנוסף למודעות שמופיעות כשאנחנו מחפשים ישנם גם הבאנרים של גוגל אשר מופיעים באתרים רבים וודאי יצא לכם להיתקל בהם.

פרסום באינסטגרם, מתבסס יותר על סרטונים או תמונות ויזואלית מסקרנות ומעט טקסט.

פרסום ביוטיוב – מתבסס בעיקר על וידאו, המודעות יופיעו בשנים הראשונות לפני שצופים בסרטון.

פרסום בטיקטוק – מוכוון לקהל צעיר של בני נוער בעיקר. מורכב מסרטונים קצרים.

פרסום באוטבריין / טבולה – אלו מודעות נייטיב אשר יופיעו מתחת לכתבות בהרבה מאוד אתרים. הפרסום מתבסס על כותרות מסקרנות מאוד שגורמות למי שזה רלוונטי עבורו להגיע לכתבה בתוכה הוא יקרא ראיון על אותו מוצר או שירות ויוכל להשאיר פרטים.

מה לצפות מחברת פרסום דיגיטלי?

התפקיד של חברת שיווק באינטרנט הוא ובראשונה לעזור לכם להשיג את היעדים. חברות פרסום באינטרנט שחושבות מחוץ לקופסא יסתכלו גם על הטווח הארוך וידעו לבנות עבורכם תוכנית שיווק אסטרטגית שתיקח את העסק שלכם לרמה הבאה.

כשבונים תוכנית שיווק מתכננים את הדברים ברמה השנתית, חצי שנתית ורבעונית. השלב הראשון הוא כמובן להגדיר יעדים, אח״כ לעשות מחקר מתחרים, לדייק את קהל/קהלי היעד שנגיע אליהם ולהבין איפה הם נמצאים, בהמשך ניצור הצעה טובה יותר משל המתחרים, נבנה קמפיין, נעקוב אחרי הדברים ונשפר.

כדי לבנות מגוון מקורות לצמיחה תכין עבורכם חברת פרסום דיגיטלי סקירה של האמצעים השונים בהם תוכלו לפעול כדי שלא תתבססו על אמצעי אחד ותבנו עסק יציב. תוכנית שיווק טובה תשלב בין האופליין לאונליין ותייצר סנרגיה ביניהם.

כך לדוגמא מודעה שתפורסם בעיתון לקהל מדויק תפנה לכתובת אתר שם יצטרכו לעשות פעולה. מכיוון שאנחנו רוצים למדוד מהיכן הגיעה כל פנייה מאפיקי הפרסום השונים שלנו. ניתן לכל אחד כתובת או מס׳ טלפון ייעודי.

פרסום שלא מכמות, לא מנוהל. אתם חייבים לדעת את הנתונים המדויקים של הפרסום כדי לקבל החלטה באיזה אפיק להגדיל את התקציבים והיכן להוריד. חברת פרסום דיגיטלי תעקוב אחרי הדברים מקרוב באמצעות אנליסטים אשר יציגו את המספרים.

מה היתרון בעבודה עם חברת פרסום דיגיטלי?

היתרון הברור בעבודה עם משרד פרסום חיצוני הוא שיש לכם שקט. אתם לא צריכים להתעסק בדברים שאתם לא מבינים בהם. התפקיד שלהם הוא לעזור לכם להשיג את היעדים שהגדרתם יחד וזה גם האינטרס שלהם להצליח כדי שתמשיכו לעבוד.

משרד פרסום בדיגיטל מאגד צוות של אנשי מקצוע מוכשרים שידעו לקחת את השירות או המוצר שלכם ולשווק אותו בצורה הכי טובה לקהל אליו תרצו להגיע.

 איזה מחלקות פועלות במשרד פרסום דיגיטלי?

כל חברת פרסום באינטרנט בונה סל שירותים שונה יש כאלו שמתמקדות לדוגמא רק בפרסום ממומן או קידום אורגני ויש אחרות אשר מציעות פתרון מלא אינהוס מ – א׳ עד ת׳.

השירותים המרכזיים שחברות לשיווק באינטרנט מציעות:

פרסום ממומן – הדרך הכי מהירה להזרים פניות לעסק באמצעות קניית תנועה.

קידום אורגני – קידום של האתר שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל באמצעות כתבות תוכן וקישורים חברתיים.

קידום ברשתות החברתיות – באמצעות יצירת תוכן איכותי והעלאתו לרשתות החברתיות כמו אינסטגרם, טיקטוק ופייסבוק הקהל יקבל מכם ערך וירצה להמשיך לעקוב.

מיתוג – מתייחס ליצירת השפה העיצובית של העסק שלכם והנראות שלו בדיגיטל.

בניית אתרים ודפי נחיתה – האתר הוא הבסיס לכל הפעילות שלכם והדבר הראשון שיחפשו כשירצו להכיר יותר את העסק שלכם. דף נחיתה ישמש להזרמת תנועה מקמפיין פרסומי.

 

טל קורן

יועץ שיווק ובעלים של סוכנות פרמיום לנותני שירות, יועצים, מאמנים, קורסים ומוצרי מידע. ב-4 השנים האחרונות ליווה טל מאות עסקים ועזר להם להכפיל את ההכנסות פי 2, 3 ואפילו ב – 10X.

לאן לשלוח את המדריך?