איך לבחור סוכנות פרסום דיגיטל שתביא לך לקוחות?

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה – איך להשיג 5-50 לקוחות כל חודש?
לצפייה לחץ כאן

רוצה יותר לידים ולקוחות?
הכנתי לך הדרכה מיוחדת במתנה 
איך להשיג 5-50 לקוחות בחודש?
לצפייה לחץ כאן

תוכן עיניינים

ב- 2019 היקף ההוצאה על פרסום בדיגיטל עמד על קרוב ל- 106 מיליארד דולר והתחזיות אומרות שב – 2022 הסכום צפוי לעמוד על 132 מיליארד. זה לא מפתיע שההוצאה רק הולכת וגדלה כשלפי חישוב של גוגל בממוצע על כל שקל שמושקע בפרסום ישנו החזר השקעה של פי 8 בממוצע. אם תוצאות כאלה אין למפרסמים שום סיבה לעצור.

הסיבה לכך שפרסום בדיגיטל עובד היא משום שהוא חושף אותך לקהל חם שמחפש את השירות שאתה מציע. אם אתה רוצה להשיג תוצאות מהירות כמו עלייה בכמות המבקרים באתר, לידים של לקוחות פוטנציאלים, עלייה בערך הנתפס של המותג שלך, פרסום ממומן יכול לעזור להשיג את התוצאות האלה.

כדי להשיג את התוצאות האלה חשוב חשוב שתהיה לך אסטרטגיה וכאן נכנסת לתמונה סוכנות פרסום דיגיטל.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים סוכנות פרסום דיגיטל?

יודעת לנתח נתונים

סוכנות פרסום דיגיטלית שמתמחה בפרסום ממומן בפייסבוק, גוגל, יוטיוב, לינקדין ועוד, חייבת לשלוט בניתוח של הנתונים ברמה הגבוהה ביותר. היא צריכה שיהיו לה את הכלים המתקדמים ביותר לשקף ללקוח בכל רגע נתונים מדדים מרכזיים כמו מס׳ הלידים, הקלקות על המודעה, צפיות בדף הנחיתה, המרות בדף הנחיתה ועוד.

מוכוונת יעדים

המטרה היחידה של סוכנות פרסום דיגיטל היא לעזור לך להשיג את היעדים שלך. כל השאר זה בגדר תירוצים. מהרגע שכולם מבינים מה היעדים, מסכימים עליהם וקובעים זמן כדי להשיג אותם, הכל צריך להיות מוכוון לעבר המטרות.

סוכנות פרסום דיגיטל מעולה, תדע לא רק לספק לך לידים אלא גם להיות בקשר שוטף מול מחלקת המכירות בעסק ולהבין כמה מתוך אותם לידים הופכים ללקוחות. במידה והדברים לא עובדים כמו שצריך היא תדע לשים את האצבע על הבעיה המדויקת ולשפר.

שירות לקוחות

בסופו של דבר אתם מחפשים חברה שתדע לתת שירות כמו שצריך ולהיות זמינה עבורכם כשדברים פחות עובדים. סוכנות פרסום באינטרנט ברמה גבוהה תדע לתת מענה גם למצבים חריגים מחוץ לשעות העובדה המקובלות. בנוסף אחת לשבוע היא תציג בפניכם את הנתונים ואחת לחודש תעשה שיחת סיכום עם הצגת תובנות.

יודעת לעבוד בכמה ערוצי שיווק

כיום אי אפשר לבסס את השיווק של העסק על פלטפורמה אחת משום שניתן להיחסם וזה יפגע באופן דרמטי בקמפיין שלך. אתה רוצה לוודא שהסוכנות דיגיטל שתעבוד איתה יכולה לנהל קמפיין במקביל במספר ערוצים ושולטת בכולם ברמה גבוהה.

יודעת להתאים את ערוץ השיווק לעסק שלך

כל עסק צריך לפעול בערוץ השיווקי שמתאים לו ולקהל שאליו הוא רוצה להגיע. לדוגמא למסעדות ותחום היופי מתאים יותר לפרסם באינסטגרם. סוכנות שיווק בדיגיטל תעזור לכם לבחור את ערוצי השיווק הטובים ביותר עבור העסק שלכם.

יש לסוכנות הפרסום בדיגיטל ניסיון

אתם לא רוצים מישהו שרק התחיל אתמול ויתנסה על חשבונכם. כל טעות יכולה לעלות לכם לא מעט כסף. חשוב לבחור חברת פרסום שצברה ידע וניסיון וניהלה קמפיינים בסכומים גדולים. ככל שיש להם יותר ידע סביר להניח שיוכלו להשיג תוצאות מהירות באופן יחסי.

שקיפות

חשוב שסוכנות הדיגיטל שלך תיהיה שקופה, תשתף אותך כשדברים הולכים פחות טוב ותציג פתרונות מה היא מתכוונת לעשות.

נציג שלא עמוס בלקוחות

אתה רוצה לדעת מראש שלסוכנות יש קמפיינר שלא מטפל בעוד 40 לקוחות במקביל לקמפיין שלך. אחרת מן הסתם הוא יתן את הפוקוס על הלקוחות הגדולים ויזניח את הקמפיין שלך. חשוב להבין את זה מראש מול סוכנות הפרסום.

התמחות

חשוב לבדוק אם יש לאותה סוכנות פרסום דיגיטל התמחות בתחום כלשהו. יש סוכנויות דיגיטל שמתקדמות בתחום אחד בלבד כמו פרסום לעורכי דין. יש לזה יתרונות, בכך שהסבירות שהם ישיגו לעורכי דין תוצאות גבוהה יותר מאשר סוכנות שמקבלת לקוחות ממגוון תחומים.

מצד שני סוכנות כזאת מוגבלת מאוד ברמה הידע ולא מתאימה לעבוד עם עסקים נוספים.

הסמכות

האם יש לחברת השיווק הדיגיטלית שאיתה תרצו לעבוד הסמכות כלשהן, כמו לדוגמא הסמכות של גוגל ופייסבוק. הסמכות כאלה מעידות שהן טורחות ללמוד את הדברים ולהתעדכן בשינויים.

מה היתרונות של עבודה עם סוכנות פרסום דיגיטל?

ישנם מספר יתרונות מרכזיים לעבודה עם חברות שיווק דיגיטלי:

מחויבת להצלחה שלך

המטרה של חברת פרסום באינטרנט היא לעזור לך להגשים את המטרות שלך. אם היא לא תעשה את זה אין לך סיבה להמשיך לעבודה איתה. ברור שהיא לא מעוניינת לאבד לקוח שמשלם לה כל חודש ולכן היא תתאמץ כדי להצליח.

מתמחה בשיווק

כמו שאתה מתמחה בתחום שלך כך גם חברת פרסום באינטרנט מתמחה בתחום שלה. אתה לא רוצה להתחיל להתעסק וללמוד דברים שהם לא עיקר העסק שלך ולתת לחברה שתנהל עבורך את השיווק.

עלות נמוכה

לקחת חברת שיווק דיגטלית זה הרבה יותר זול מאשר להעסיק עובד בעסק שינהל את השיווק. בנוסף למשכורת ולתנאים עובד שלך לא ישלוט בכל הדברים ויצטרך את עזרתה של סוכנות פרסום.

בנוסף אתה לא יכול להתבסס על עובד אחד ולהפקיד את השיווק של העסק שלך בידיו. במידה והוא חולה או שפתאום הוא החליט שמגיע לו העלאה או ינצל את הכח שלו.

איפה למצוא חברת פרסום דיגיטל?

הדרך הטובה ביותר למציאת סוכנות שיווק דיגיטלית היא לבקש הפניות מבעלי עסקים אחרים שמרוצים ויכלו להמליץ לכם. אתם רוצים להבין מהם את הדברים הבאים: מה השירותים שהם מקבלים, כמה זמן הם עובדים יחד, ממה הם מרוצים וממה הם פחות מרוצים.

דרך נוספות למציאת חברת שיווק בדיגיטל היא באמצעות חיפוש בגוגל. אתם צריכים להזין מספר ביטויים כמו חברת פרסום בדיגיטל, סוכנות פרסום באינטרנט ועוד.

תאספו את 3-4 התוצאות האורגניות שקיבלתם. בקרו באתרים של החברות ותתרשמו מהעבודות והלקוחות שהם עובדים איתם. לאחר מכן כנסו לפרופילים שלהם ברשתות החברתיות, נסו למצוא ביקורות.

הדבר האחרון הוא להשאיר להם פנייה ולבדוק תוך כמה זמן הם חוזרים אליכם. במידה והם לא חוזרים תוך מספר שעות סביר להניח שכך יראה גם השירות שלהם כשתעבדו יחד. זאת נורת אזהרה חשובה שאתם חייבים לקחת בחשבון.

מה עוד צריך לקחת בחשבון לפני שבוחרים סוכנות פרסום דיגיטל?

אתם חייבים לדעת במדויק מה היעדים שאתם רוצים להגיע אליהם, מי המתחרים שלכם, מי קהל היעד שאליו אתם רוצים להגיע ומה היתרונות של המוצר או השירות שלכם על פני המתחרים.

סוכנות פרסום תדע לקחת את הדברים האלה ולבנות עבורכם תוכנית אסטרטגית כדי לעמוד ביעדים שאתם שואפים להגיע אליהם. לחברת שיווק דיגיטלית יש צוות מומחים ממגוון תחומים בהם: עיצוב, פרסום ממומן, קידום אורגני, עורכים וצלמים, קופירייטרים, אנשי קרייאטיב, מנהלי תיקי לקוחות ועוד.

כולם יחד יתנו לכם מעטפת שלמה שתעזור לכם לקחת את העסק שלכם לרמה הבאה.

לסיום חשוב שתעברו שוב על כל הצעדים שבכתבה לפני שתבחרו סוכנות לפרסום העסק שלכם בדיגיטל. לבחירה כזאת יש משמעות עצומה בכל הקשור לתוצאות של העסק שלכם. חשוב שתבחרו בצורה מושכלת ולאחר שבחנתם את הדברים לעומק והרגשתם שמלבד היכולות הטכניות, התחברתם לאותה סוכנות ויש לכם שותף לדרך.

טל קורן

יועץ שיווק ובעלים של סוכנות פרמיום לנותני שירות, יועצים, מאמנים, קורסים ומוצרי מידע. ב-4 השנים האחרונות ליווה טל מאות עסקים ועזר להם להכפיל את ההכנסות פי 2, 3 ואפילו ב – 10X.

לאן לשלוח את המדריך?