לראשונה בישראל

סוכנות פרסום שמתחייבת ללקוחות!

אנחנו מתחייבים לייצר החזר השקעה של פי 2 לפחות תוך 3 חודשים על כל שקל שאתם משקיעים (עלות פרסום + עלות ניהול)

או

להגדיל ב – 20% לפחות את כמות הלקוחות המשלמים לעומת הקמפיין הנוכחי או קמפיינים קודמים

אם לא הצלחנו – אנחנו מחזירים לכם את עלות הניהול שלנו עבור 3 החודשים!

נמאס לך מסוכנויות פרסום
שלוקחות אלפי שקלים ולא משיגות תוצאות?

נמאס לך מסוכנויות פרסום שמבטיחות מבול של לידים ולא משיגות תוצאות?

חבר יקר ובעל עסק מתוסכל,

האם אתה מגיע כל בוקר לעסק ואין לך מושג אם יגיעו לידים או לא? גם לך יוצא לשרוף זמן וכסף על שיחות עם לידים לא רלוונטיים?

נעים להכיר, קוראים לי טל קורן ולפני 5 שנים הייתי בדיוק במצב שלך. אחרי שבמשך למעלה מ- 15 שנים אני חי את עולם השיווק ויחסי הציבור החלטתי להקים עסק משלי. 

זו היתה שנה בה יצאתי לעצמאות ואישתי היתה בהריון ראשון. גרנו בדירת חדר וחצי במושב בצפון והשולחן בסלון שימש כמשרד שלי.
 
בגלל שלא היה לי הון עצמי או מימון ידעתי שאני חייב לעשות הכל בכוחות עצמי כדי להצליח. עשיתי שיחות קרות ל – 120 עסקים ביום. קיבלתי אינספור ניתוקים בפנים אבל לא נשברתי ובסופו של דבר הצלחתי לסגור 5 לקוחות ראשונים.
 
בניתי להם חבילה שמשלבת יחסי ציבור ופרסום בדיגיטל. אני הייתי אחראי כמובן על יחסי הציבור ולצורך ביצוע הקמפיין שכרתי חברת דיגיטל שתעבוד איתי. לא התפשרתי ועבדתי עם חברות הדיגיטל המוכרות והמובילות בארץ. כדי לבחון מי החברה הכי טובה עבדתי עם חמש חברות דיגיטל במקביל כשכל חברה ניהלה קמפיין ללקוח אחר.
 
אצל כל הלקוחות הקמפיין עבד טוב בחודש הראשון, בחודש השני הוא נחלש ובהמשך הייתי צריך להעיר את חברת הדיגיטל כי בקושי הגיעו לידים. בסיום אותה שנה כל הלקוחות לא המשיכו איתי. הייתי מרוסק וחשבתי איך להמשיך מכאן? החלטתי שאני לא מוותר! השקעתי אלפי שקלים ולמדתי איך לפרסם בדיגיטל. כדי לצבור ניסיון, פניתי לעסקים והצעתי לנהל להם קמפיין ללא עלות למשך חודש.
 
לשמחתי, רובם קיבלו תוצאות מעולות והמשיכו לעבוד איתי בתשלום. ככל שעבר הזמן שמתי לב שלמרות שאני משיג להם את כמות הלידים שהם רצו ולפעמים הרבה יותר מזה, אותם עסקים לא באמת עשו שינוי.
 
המשכתי ללמוד ולחקור והבנתי שלידים לבד לא באמת מספיקים!
 
עסק שרוצה להשיג צמיחה משמעותית חייב שתיהיה לו אסטרטגיית שיווק שמתייחסת לדברים חשובים כמו: מה היעדים שהוא רוצה להשיג ותוך כמה זמן? מי הלקוח האידאלי שלו ואיך להשיג אותו? מי המתחרים שלו ומה בדיוק הם מציעים? במה העסק שונה וטוב יותר מהמתחרים? מה עלות רכישת הלקוח שהעסק מסוגל לעמוד בה?
ועוד…
 

ב- 4 השנים האחרונות עבדתי עם עסקים של נותני שירות, קורסים, יועצים ומאמנים ב – 26 נישות. פיתחתי אסטרטגיית שיווק ייחודית שעזרה ללקוחות שלי להכניס 196 מיליון ש״ח.

אני לא עוד מנטור בשקל שמפזר הבטחות בלי שיש לו מושג על מה הוא מדבר, אלא מישהו שיש לו ניסיון פרקטי מעבודה ותוצאות שאני מספק לעשרות לקוחות כל יום וזה בדיוק מה שמחכה לעסק שלך כשנעבוד ביחד.

אל תהמר על הכסף שלך ותיתן לחובבנים לנהל לך את הקמפיין

רף הכניסה להקמת סוכנות פרסום לא באמת קיים וכל ילד שראה סרטון או שניים ביוטיוב נהיה מומחה לשיווק. אבל הידע האמיתי לא מגיע מלמידה אלא ״מלכלוך הידיים״ ועבודה יומיומית.

אתה חייב לדעת שניהול קמפיין בתקציב של חמשת אלפים ש״ח בחודש לא דומה לניהול קמפיין בתקציב של חמישים אלפים ש״ח ויותר בחודש. 

לפני שאתה מהמר על הכסף שלך ומפקיד אותו אצל חובבנים שאומרים לך שאתה חייב לפרסם כדי להביא לקוחות ולא מפרסמים את העסק שלהם בעצמם, תעצור ותחשוב על מי באמת אתה סומך?

הגיע הזמן להשיג את החיים והעסק שאתה חולם עליהם

בסופו של דבר הקמת עסק כדי להשיג את החיים שאתה רוצה ולקבל כבוד מהמשפחה והחברים. מגיע לך ולמשפחה שלך לצאת לחופשות לעיתים קרובות יותר, לחיות בבית גדול יותר ולהתפנק ברכב יוקרתי.

גם אם זה נשמע דמיוני כרגע זה בהחלט אפשרי וזה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב. כל מה שאתה צריך זה אסטרטגיה שיווקית וסיסטם שיביא לך לידים ולקוחות באופן שוטף.

חשוב לי להדגיש שלא באתי למכור לך חלומות שהכל ורוד ושתשיג את התוצאות שאתה רוצה בין לילה. השקעה בשיווק היא ריצה למרחקים ארוכים ולא ספרינט. רק מי שמתמיד ויודע להתמודד עם הקשיים והמכשולים שבדרך ישיג את היעדים שלו!

אל תאמין למה שאני מספר, הנה חלק קטן מהתוצאות של הלקוחות שלנו

אלו הדברים שמייחדים אותנו מכל השאר....

אנחנו עומדים בהתחייבויות שלנו!

אנחנו לא מוכרים חלומות. תהליך העבודה כולל בניית אסטרטגיה שיווקית והצבת יעדים גבוהים וריאליים שנוכל לעמוד בהם. אם לא נאמין שנוכל לעזור לך לא נקבל אותך כלקוח.

ניסיון מוכח

ב – 4 השנים האחרונות עבדנו עם לקוחות ב- 26 נישות שונות ועזרנו להם להכניס 196 מיליון ש״ח. הידע שלנו מגיע מניסיון פרקטי ולא מתאוריות שקראנו בספר כלשהו.

בונים לך אסטרטגיה ומכונה שיווקית

לא עוד סוכנות פרסום שרק מספקת לידים. אנחנו בונים עבורך אסטרטגיה שיווקית ומכונה שמזרימה לידים 24/7 כדי שתשיג את היעדים שלך.

שקיפות מלאה

כל לקוח מקבל דאשבורד שמציג בלחיצת כפתור את נתוני הקמפיינים, כך שתוכל לדעת בכל רגע כמה כסף יצא וכמה נכנס ולהיות בשליטה מלאה.

עוזרים לך לשפר את המכירות

אם אתה לא יודע איך להפוך את הלידים ללקוחות זה לא שווה כלום. באמצעות תסריט המכירה העוצמתי שפיתחנו תדע איך להפוך לידים ללקוחות פעם אחר פעם.

מי אני ולמה שתסמוך עליי?

נעים להכיר, טל קורן.
בן 38, נשוי לשירן ואבא של נועה המתוקה.

ב – 15 השנים האחרונות אני חי ונושם את עולם השיווק והשקעתי קרוב ל – 500 אלף ש״ח בליווים, ייעוצים וקורסים.

הקמתי את אחד הפורטלים המקומיים הראשונים בארץ שנמכר לגוף תקשורת.

כבר בגיל 28 שימשתי דובר של רשות מקומית ובנוסף מילאתי תפקיד של עורך וכתב במספר עיתונים מובלים.

ב- 4 השנים האחרונות עבדתי עם עסקים של נותני שירות, קורסים, יועצים ומאמנים ב – 26 נישות.

פיתחתי אסטרטגיית שיווק ייחודית שעזרה ללקוחות שלי להכניס 196 מיליון ש״ח.

הנה תשובות לשאלות שבטח עולות לך...

אנחנו מתחייבים לתוצאות רק אחרי שאנחנו בטוחים ב – 100% שאתה לקוח שמתאים לעבוד איתנו ושנוכל לעזור לך. צברנו ניסיון בעבודה עם עסקים רבים ולכן אנחנו יודעים למה לצפות ומוכנים להתחייב לתוצאות.

אנחנו מתחייבים ללקוחות משלמים. בסופו של דבר אם לא תצליח להגדיל את ההכנסות, זה לא משנה כמה לידים נביא לך.

אם בתום 3 חודשים לא הצלחנו להשיג את התוצאות שהתחייבנו עליהם נחזיר לך את עלות הניהול שלנו עבור 3 החודשים.

לא! אתה יכול להפסיק את העבודה איתנו בסיום החודש הראשון או השני בהתראה של שבוע מראש. במצב כזה ההתחייבות לתוצאות לא תישאר בתוקף.

כדי לסגור לקוחות תצטרך לעבוד ולחזור ללידים.

לאיזה עסקים זה מתאים?

שמוכרים שירות או מוצר שעולה 7,000 ש״ח ויותר

שפרסמו בעבר או מפרסמים כיום ולא מרוצים מהתוצאות

(לא מקבלים עסקים שלא פרסמו)

שיש להם אדם אחד לפחות שהוא לא בעל העסק שחוזר ללידים

(או שמוכנים לקחת מוקד חיצוני)

שיכולים להשקיע תקציב פרסום של 5,000 ש״ח בחודש לפחות

שיכולים לקבל לקוחות מאזור גאוגרפי רחב ולא מעיר ספציפית

ההצעה מוגבלת ל – 7 הראשונים!

לקבלת פרטים מלאו את הטופס מתחת ותאמו שיחה בעמוד הבא

לאן לשלוח את המדריך?